سمعک قم

توسطratesoft

سمعک قم

سمعک قم

سمعک قم و خرید سمعک در قم در مجتمع بهاران یکی از امتیازاتی است که برای احالی محترم قم فراهم شده است. سمعک و کمک به کم شنوایی یک تخصص است که با بهره گیری از آن می توان به شنوایی خوب و مطلوبی دست پیدا کرد. سمعک قم یا همان سمعک پژواک که واقع در شهر قم است با بهره گیری از این تخصص آماده ارائه بهترین خدمات سمعک به اهالی محترم شهر قم می باشد.

سمعک قم و ارائه خدمات توسط سمعک پژواک به شیوه های گوناگون و روش های مختلف در شهر قم این امکان را به وجود آورده است تا افراد با شرایط مختلف نیز بتوانند از بهترین خدمات شنوایی بهره مند شوند. سمعک قم با در نظر گرفتن شرایط مختلف مشتریان خود به ارائه خدمات تخصصی سمعک در شهر قم پرداخته است.

سمعک قم (پژواک) واقع در مجتمع بهاران با بهره گیری از کادری مجرب در فضایی تخصصی خدماتی با کیفیت در زمینه شنوایی ، شنوایی سنجی ، سمعک و… ارائه می دهد. تمامی خدمات سمعک پژواک زیر نظر متخصص انجام می گیرد. شما با خیالی راحت می توانید تمامی مشکلات مربوط به شنوایی و شنوایی سنجی خود را به تیم تخصصی پژواک واگذار کنید و از نتیجه ی مطلوب آن رضایت داشته باشید.

کلینیک شنوایی پژواک قم واقع در خیابان دورشهر استان قم، یکی از بهترین مراکز درمانی موجود در ایران است که مجهز به کادر پزشکی مجرب و تجهیزات پیشرفته میباشد. از سال ۱۳۸۵ با مدیریت سرکار خانم بحری فعالیت خود را آغاز نموده و در خدمت مراجعه کنندگان محترم می باشد. سمعک پژواک قم ارائه خدمات سمعک ، خرید سمعک و شنوایی سنجی را بر عهده دارد.

این مرکز علاوه بر انجام آزمایشات و بررسی های لازم برای سنجش میزان شناوایی و اختلالات مربوط به آن، انواع محصولات شنوایی معتبر را برای درمان و بهبود بخشیدن به انواع کم شنوایی گوش نیز برای بیماران تجویز می نماید.

 

لینک مفید

 

درباره نویسنده

ratesoft administrator

دیدگاه خود را وارد کنید.